TESLİMAT POLİTİKASI

 

            Icon Silk (www.iconsilk.com.tr) web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişin büyüklüğü ve teslimatın yapılacağı ile bağlı olarak UPS (yurt dışı gönderimi) ve Sürat Kargo firmaları tarafından hizmet sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sipariş esnasında belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. 

Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir
.

Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile tarafımızdan bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

500₺ ve üzeri alışverişlerinizde teslimat ücretsizdir.

Siparişleriniz kapıya kadar teslim edilmek zorundadır. Aksi yönde bir durum oluşursa lütfen bize bildirin.

Gün içerisinde 1
7:00’ya kadar sipariş edilen ürünler genelde 1-2 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilir. 

Size bildirilen teslimat mesajına uyarak teslimat gününde sipariş adresinizde bulunmalısınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR